ממש ממש התחשק לי לתת לכם מתנה. אני יודעת שזה ברגע האחרון לכן עשיתי ה-כ-ל כדי שרק תדפיסו את הקובץ ותהיה לכם הפעלה פשוטה וכיפית לערב אחד או יותר. אצלנו זו הייתה הצלחה אדירה.

אז למה אתם מחכים? ההפעלה מתאימה כמעט לכל הגילאים מפני שזהו בינגו ציורים ולא צריך לדעת קרוא וכתוב, היא מפעילה לא רק את המבוגרים כי כל אחד מכין את הלוח  האישי שלו ומבטיחה לכם שכולם ייהנו מערב קצת אחר.  

אם אתם מחפשים עוד פעילויות לחנוכה אפשר ללמוד חשבון חוויתי עם סביבונים, לעשות ניסוי כיפי ועל הדרך ללמוד קצת על תכונות השמן וניסוי מרהיב שבו להבת נר קטנה הופכת ללפיד גדול.

בינגו חנוכה

מה צריך?

מדפסת

מספריים

כלי כתיבה/ציור

הכנה

  1. הדפיסו את הקבצים (לוח אם מצויר או לוח אם ריק, לוחות משחק). את לוח האם יש להדפיס לפחות פעמיים ואת לוחות המשחק צריך להדפיס לפי כמות המשתתפים (מומלץ להדפיס כמה עותקים נוספים). שימו לב שכל קובץ משחק מכיל 4 לוחות.
  2. גזרו את לוחות המשחק ללוחות בודדים.
  3. צירו ציורים ביד חופשית על גבי לוח האם לפי המושגים המופיעים במלבנים. ניתן לדלג על שלב זה ולהדפיס את הקובץ לוח אם מצויר שבני הכין.
  4. גוזרים למשבצות את קובץ האם השני שבידכם. מקפלים כל מלבן לפחות פעמיים על מנת שלא יראו מה כתוב/מצויר על גבי הפתקית.
  5. מניחים בקערית/שקית את כל הפתקים המקופלים.

מהלך המשחק

  1. כל אחד מכין את לוח המשחק שלו. יש לבחור 9 ציורים מתוך 16 האפשרויות ולצייר אותם בלוח המשבצות.
  2. כאשר כולם מוכנים, אחד המשתתפים בוחר פתק מהקערית ומראה לכולם מה יצא. כל משתתף שיש בלוח האישי שלו את הציור הנבחר מסמן X על גבי המשבצת.
  3. הראשון שמילא שורה/טור/אלכסון הוא הזוכה הראשון ואז מתחרים מי ממלא ראשון את הלוח כולו. אני ממליצה להכין קערת מטבעות שוקולד ולחלק לכל זוכה מטבע שוקולד.

למה?

הפעם אין למה, פשוט זמן איכות והנאה לכל החבורה.

חג שמח!