הילדים סקרנים ושואלים המון שאלות? רוצים לעודד את הילדים לחשיבה יצירתית וביקורתית? הצטרפו לסדנה ויחד נהפוך את הניסויים לחגיגה של ממש.

מידע כללי

הסדנאות באורך של כ-45 דקות ובמהלכן הילדים מתנסים, יוצרים, אוספים תצפיות ונהנים מקסמי מדע תוך למידה על נושא מדעי. מבחינתכם ההורים - הילדים למדו המון דברים חדשים ומבחינת הילדים הם העבירו את הזמן במשחק חוויתי.

הסדנאות מותאמות לילדים ישראלים בארה״ב ולכן מועברות בשפה העברית (אלא אם כן צוין אחרת), אך כל חומר כתוב שיועבר יהיה בשפה האנגלית על מנת לאפשר לילדים קריאה והתמצאות קלה.

הפעילויות מאפשרות לילדים להתנהל לבד למשך רוב הסדנה, אך ישנם שלבים המצריכים עזרה קלה ולכן יש צורך במבוגר אחראי שיהיה זמין.

אם אתם מעוניינים לקבל הודעות על סדנאות חדשות, אתם מוזמנים להצטרף לקבוצת הוואטסאפ. זוהי קבוצה שרק אני יכולה לכתוב ואני מבטיחה שיהיו מינימום הודעות. להצטרפות לחצו כאן.

איך נרשמים לסדנה?

ממלאים טופס רישום הנמצא כאן . המחיר הינו  $18 . כ-24 שעות לאחר הרישום ישלח אליכם אימייל אישור תשלום. במידה ולא קיבלתם אימייל או שאתם מעדיפים לשלם בדרך אחרת, בבקשה צרו קשר.

נרשמתי, מה עכשיו?

שלושה ימים לפני הסדנה, תקבלו אימייל עם הסבר כללי, החומרים הדרושים (לא משהו מסובך, דברים שיש כמעט בכל בית) ודפים להדפסה (לא בכל הסדנאות). הקישור לסדנה ישלח בבוקר הפעילות.

חוג קבוע

חוג מדע ויצירה⎮יום ד׳ בשעה 10:20 (חוף מערבי)⎮ $65 ל-4 מפגשים

הפעילות מתאימה לPre-K ו- kindergarten (גיל 4 עד 6) ומשלבת ניסוי קליל ועבודה על חשיבה לוגית, מספרים, כמויות, גזירה, ציור ועוד.

מקסימום 6 משתתפים בחוג. ניתן להירשם גם למפגש בודד ($18). לקבלת פרטים נוספים ורישום בבקשה צרו קשר.

סדנאות מדע

בוא האביב הוציא את סדנאות המדע לחופשה קצרה. מי שמעוניין בסדנה פרטית או פעילות לארגון בבקשה צרו קשר.